Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості

Протягом року усебічну допомогу школі надають підприємства «Лісгосп», «Агроліс». З їх допомогою в школі проводяться ремонтні роботи, допомога у створенні ландшафтного дизайну території.

Депутатом міської ради Назаренком І.М. виділені кошти на заміну вхідної пари дверей  в приміщенні початкової ланки (15037,03 грн.)

За ініціативи та сприяння депутата Верховної Ради Молотка І.Ф. у початкову ланку було подаровано нову інтерактивну дошку та мультимедійний проектор.

Протягом року вчителі разом з батьками працювали над зміцненням матеріально-технічної бази: виготовлені комплекти нових стендів (Славутинська
З.В. 4-А кл., Карпенко Н.А. 3-Б кл.), придбано ноутбук та виготовлені шафа з боксами для особистих речей учнів і коркові дошки (Наталич Л.В. 2-Б кл.), килим (для проведення хвилин спілкування (Скоблікова О.З. 4-В кл.), поповнили: кабінети методичною літературою, придбали тематичні папки, виготовили юздатковий матеріал для індивідуальної роботи, диференційовані картки для самостійної роботи з учнями, творчі завдання для роботи з обдарованими дітьми.

Конотопська місцева благодійна організація «Світанок» у рамках реалізації програм «Моя маленька батьківщина» та «Плекаємо таланти» протягом 2017-2018 навчального року надавала меценатську допомогу школі, а саме: на День школи учні початкових класів отримали солодощі (2000 грн.), було організовано проживання волонтера з Канади, на громадських засадах працювала директор шкільного народного історико-краєзнавчого музею Бородюк Олена Володимирівна та під її керівництвом проводилась робота гуртка «Юні екскурсоводи».