Інструкція щодо організації віддаленого/дистанційного опанування навчальних програм на період призупинення навчання у зв’язку з карантином

Шановні учасники освітнього процесу!

Надаємо інструкцію щодо організації віддаленого/дистанційного опанування
навчальних програм на період призупинення навчання у зв’язку з карантином.

1. Достовірну та вичерпну інформацію щодо організації навчання на період карантину ви отримаєте на офіційному сайті школи, на сторінці школи в соціальній мережі Facebook. Педагоги школи завжди своєчасно отримують потрібну інформацію, тому оперативно повідомлятимуть
новини батькам або особам, які їх замінюють, кожного учня.
2. До 10.00 робочого дня завдання, підготовлені педагогами, будуть розміщені на сайті школи. Ці самі завдання будуть надіслані повідомленнями батькам учнів.
3. Протягом дня учні опрацьовують запропонований матеріал, виконують письмові завдання в окремих зошитах, самооцінюють та надсилають фото виконаного завдання приватним повідомленням педагогам до 19.00.
4. До 9.00 наступного дня педагоги перевіряють виконані учнями завдання, оцінюють, надають коментарі та рекомендації кожному учню в приватному повідомленні.
5. У разі необхідності, педагоги організовуватимуть Skype-конференції для роз’яснення типових недоліків у виконаних домашніх завданнях та пояснення матеріалу, що вивчатиметься.

Для батьків

У період карантину з 12.03 по 03.04. 2020 року для учнів організовано дистанційне навчання за допомогою сервісу GoogleКлас.
Щоб успішно використовувати даний сервіс, батькам необхідно:
1. Створити електронну скриньку в системі Google.
2. Отримати в класного керівника код доступу, щоб долучитися до створеної сторінки в сервісі GoogleКлас.
3. Увійшовши до вищезгаданого сервісу ваші діти матимуть можливість ознайомитися з навчальними матеріалами, фото-, аудіо-, відео файлами, отримати завдання для виконання, запропоновані педагогами та надіслати вже виконані завдання.
4. Педагоги здійснюють перевірку отриманих завдань, аналізують та оцінюють.
5. Результати навчальних досягнень учнів за період дистанційного навчання буде враховано та внесено до журналу обліку навчальних досягнень.
6. Якщо батьки, учні не мають можливості здійснювати навчання за допомогою мережі інтернет, то педагоги надсилатимуть необхідні матеріали для навчання засобами мобільного зв’язку.
7. Ресурси, що допоможуть організувати дистанційне навчання: