Умови доступності закладу освіти для людей з особливими потребами

Спираючись на  методичні рекомендації Міністерства освіти і науки  «Забезпечення безперешкодного доступу до навчальних закладів»  початкова ланка КЗОШ №7 обладнана пандусом з перилами,  який дозволяє безперешкодно потрапити на перший поверх школи, ширина дверних проємів дозволяє безперешкодно потрапити до будь-якого кабінету на першому поверсі. Нажаль забезпечити комфортний доступ особам з особливими потребами до 2-го та 3-го поверхів початкової ланки школи поки не має можливості. Основна школа обладнана двома бетонними пандусами на подвір’ї школи та приставним дерев’яним, котрий монтується за потреби, з 2021 року встановлений спеціальний відкидний пандус для вільного доступу до першого поверху школи. Доступ до 2-го поверху основної школи  для осіб з особливими потребами  також є проблематичним через понструктивні особливості будівлі. Можливості дообладнання закладу для покращення забезпечення безперешкодного доступу наразі вивчаються.