Робота бібліотеки Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Григорія Гуляницького

Бібліотека Конотопської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №7 імені Григорія Гуляницького  є невід`ємною ланкою навчально-виховного процесу. Свою діяльність бібліотека організовує спільно з педагогічним колективом відповідно до планів роботи і регламентуючої документації,, що затверджується директором школи.

Творчо-літературну атмосферу та затишок в бібліотеці нашої школи створює бібліотекар Романько Наталія Олександрівна.

Основними завданнями бібліотеки школи:

1. Піднесення бібліотечної справи на якісно новий рівень, інформатизація бібліотечних процесів, впровадження в роботу бібліотеки нових інформаційно-комунікаційних технологій, навчання користувачів технологіям інформаційного самообслуговування, створення нових та поповнення існуючих баз даних матеріалів, необхідних для забезпечення навчально-виховного процесу.
  2. Сприяння реалізації концепції Нової української школи.
  3. Підвищення інформаційної, освітньої, культурологічної, виховної, пізнавальної, інтелектуальної функцій учнів.
  4. Систематична робота шкільного бібліотекаря зі збереження, зміцнення, розширення та формування книжкового фонду.
  5. Популяризація книги, постійне оновлення матеріалів, календаря пам’ятних дат, даних про новини бібліотеки, нові надходження.
  6. Для забезпечення читачів необхідною для навчально-виховного процесу літературою постійно вивчаюлися читацькі потреби. В цьому напрямку проводені індивідуальні бесіди з учнями школи для вивчення їх інтересів та інформаційних потреб, бесіди з учителями, ознайомлення із новою навчальною, методичною, художньою літературою шляхом проведення тематичних виставок.

Плануючи свою діяльність, біліотека орієнтується на стратегію сучасного виховання, основні орієнтири учнів, підпорядковуючи свою роботу реальним запитам та потребам користувачів, ураховуючи вікові та психофізіологічні особливості школярів.

Робота шкільної бібліотеки ґрунтується на таких нормативно-правових документах:

Конституція України;

Закон України «Про бібліотеку і бібліотечну справу»;

Закон України «Про мови в Україні»;

Закон України «Про загальну середню освіту».

Фото екскурсія бібліотекою школи І-ІІІ ступенів №7 імені Григорія Гуляницького

Бібліотека для початкових класів школи № 7 імені Григорія Гуляницького

Бібліотека чекає на тебе! Приходь до нас!