16 днів проти насильства

16 днів проти насильства

Нещодавно  стартувала акція “16 днів проти насильства”. Її початок щорічно припадає на 25 листопада, Міжнародний день ліквідації насильства щодо жінок, і символічно триває вона до 10 грудня, Дня прав людини.

Цю акцію підтримують тисячі активістів, громадських організацій та державних структур у кожному куточку світу. Протягом 16 днів вони зосереджують свої зусилля на єдиній меті — привернути увагу громадськості до проблеми насильства. Учасники акції закликають запобігати та протидіяти йому.

Насильство має різні форми, прояви та наслідки і може постукати в будь-чиї двері. Від нього страждають як чоловіки, так і жінки, як діти, так і люди похилого віку. Адже насильство не зважає на вік, стать, соціальний статус чи рівень достатку. І це набагато ближче, ніж може здатися на перший погляд.

Перший та найважчий крок для постраждалих — звернутися по допомогу. Але лише це найдієвіший спосіб вирішити проблему.

В Україні функціонує урядова гаряча лінія, яка надає психологічні консультації та підтримку постраждалим. Її номер — 1547.

Чат-бот МВС https://t.me/police_helpbot діє в месенджері Telegram акумулює всю необхідну інформацію про домашнє насильство.

Якщо ж ви потребуєте оперативного реагування на випадок насильства — телефонуйте 102.

Лише один виклик може змінити життя й дати чітко зрозуміти як діяти далі.

Не мовчи, а #ДійПротиНасильства

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *